Swarovski’nin olmazsa olmazı Stardust bileklik!

0
4
Swarovski'nin olmazsa olmazı Stardust bileklik!
Swarovski'nin olmazsa olmazı Stardust bileklik!

Swarovski'nin olmazsa olmazı Stardust bileklik!

Swarovski’nin diğerlerinden hemen ayırt edilen özel tarzının en esas özellikleri ışık, ışıltı, şıklık ve ihtişamdır. Her sezon bu özellikler hatıra yansıtan enfes parçalar yaratmak için her yerde yorumlanır. Son moda tasarımların yanı sıra tarz ve tercihleri ne olursa olsun tüm kadınların günden geceye kullanabilecekleri fazla yönü olan parçalar hazırlanır.

Olmazsa olmaz bir ürünün bütün özelliklerini yansıtan yepyeni “Stardust” bileklik buna çok iyi bir örnek. Onu özel yapan sadece sade ve temiz çizgileri değil. “Stardust” az daha binlerce ışıltıya dağılacakmış gibi duran hafif, elastik bir bileklik. Bu yoğun ışıltının ardında yatan sır ne mi? Dar yerleştirilmiş kristallerle bezenmiş şeffaf bir balık ağı.

Markanın Marifetli Direktörü Nathalie Colin “Fazla çeşitli renk seçenekleri ve iki öbür boyda sunulan – tek veya çift sarma – “Stardust” bileklik hem çarpıcı kombinler meydana getirmek, ayrıca de kendi başına zarif, minimal bir tarz yaratmak için ideal” diye açıklıyor. “Stardust” bileklikler fazla eğlenceli, çünkü nereye gittiğinize veya nasıl hissettiğinize ast olarak ayrı renkleri takıştırıp yakıştırabilirsiniz. Her tarza gerçek anlamda bir moda dokunuşu katan çok özel bir tutam.” 2014/15 Güz/Kış kampanyasında Miranda da ayrı renk tonu ve uzunluklarda “Stardust” bileklikler takıyor.

Fazla yönlülük ve ihtişamın kusursuz bir örneği. Her kadın “Stardust” bilekliği kendi tercih ettiği tarzda defalarca kullanmanın ve kombinlemenin bir yolunu bulacak. İster blok renkler, ister zıt tonlar ya da monokrom, zarif pastel renkler ya da gri ve siyahın gizemli tonları olsun, bu olmazsa olmaz parça günlük tarzlardan abartılı gece elbiselerine her görünüme mükemmel son noktayı koyacak.

Ekim 2014’deri itibaren dünya genelinde satışa sunulacaktır.

Swarovski yepyeni, olmazsa olmaz “Stardust” bilekliği beğenilere sunar!

CEVAP VER