Oyun Gruplarına Katılmak İstemez Misiniz?

0
74
Oyun Gruplarına Katılmak İstemez Misiniz?
Oyun Gruplarına Katılmak İstemez Misiniz?

Bebeklerimizin rahme düştüğü andan itibaren yaşadığımız heyecanı paylaşıyoruz. Anne adayı olmanın verdiği mutluluğu birbirimiz ile paylaştıkça daha da mutlu oluyoruz.

Kimi ilk çocuğunu kucağına edinmek için gün saymaya başlıyor, kimi ikinci yada üçüncü. Kimi ikiz bekliyor, kimi üçüz : ) Lakin tümü benzer heyecanları yaşıyor.

Gebe anneler birbirini doğuma uğurluyor

Hamile kalma sürecinden hamilelik belirtilerine, doğumdaki doktor seçiminden bebeğin büyüme ve gelişmesine değin birbirinin yanına olan biz; Kadınlar Kulübü üyeleri, karşılaşılan her zorlukla da beraber başa çıkıyoruz. İl ya da ilçe bazında tanışıyoruz ve kaynaşıyoruz. Site üzerinde kurulan dostluklar, sağlamlaşıyor : )

kids-at-picnic

Hiç kimsenin fena bir tecrübe yaşamasını istemeye istemeye, hem kendi bebeğimiz hem de dostlarımızın bebekleri için dua ediyoruz : ) Bebeklerimiz dünyaya gözlerini açtığında ise, ilişkimiz sona ermiyor. Bebeklerimizin gelişim sürecinde, emzirme olsun, bezleme olsun, uyutma olsun her konuda birbirimize yardımcı oluyoruz.

Ve o bebekler büyüyor…

Bebeklerimiz belli yaşlara geldiğinde onların gelişimi için kendi yaş grupları ile zaman geçirmelerinin yardımsever olduğunu bildiğimizden, bu sefer bebeklerimiz ile buluşmaya başlıyoruz : )

leagane

Dostluklarımız sürerken, bebeklerimiz de oyun grupları ile neşelendirici vakitler geçiyor ve paylaşmayı, sevmeyi öğreniyorlar.

rk

Siz de oyun gruplarımıza yeralma istemez misiniz?

CEVAP VER