Kadınları sekste vahşileştirmenin 5 yolu!

0
4
Kadınları sekste vahşileştirmenin 5 yolu!
Kadınları sekste vahşileştirmenin 5 yolu!
Seks ve ilişki uzmanı Gabrielle Morrisey, sekste kadınları vahşileştirmenin ipuçlarını sizlerle paylaşıyor…

Kadınları sekste vahşileştirmenin 5 yolu!

Birçok erkek kadın partnerlerini uzun yıllar süren izdivaç ve ilişkiden sonra dönüştükleri “İdeal benzer” tiplemesinden, yatak odasında daha gözü kara ve ateşli kadınlara dönüştürmenin yolunu arıyor.

Bu amaç doğrultusunda hareket eden erkekler yatak odasında partnerlerini yeniden can vermek için bir sonuca ulaşmayan başlangıçlar yapıyor ya da seks esnasında sıradan hareketlerinden daha hevesli davranarak eşlerinin korkmasına, utanmasına kadınların kendilerini reddetmesine neden oluyor.

Kadınlarsa alışılmış olmadıkları bu durum karşı tedirginleşiyor, korkuyor ve seks konusunu baştan gündeme getirmeye korkuyor.

Tıpkı herkesin damak zevki zevkinin öbür olması gibi, seks zevkleri de kişiden kişiye değişir. Herkesin sekste sevdiği ve sevmediği bir takım şeyler var.

18
Kadınları sekste vahşileştirmenin 5 yolu!

Bazı halk sekste yeni şeyler test konusunda daha açık olurken, bazıları da alışık olmadıkları şeyleri denemeyi kuşkusuz reddediyor.

Yeni olasılıklara açık iki partner bir araya geldiğinde, daha deneyde kullanılan ve çok seçenekli bir seks hayatına sahip olmaları kolaylaşır. Ama partnerlerden biri bu konuda isteksizse onu cesaretlendirme görevi öteki partnere düşüyor.

Yatak odasında kadınları cesaretlendirmenin iyi ve fena yolları var. Partnerinize hiçbir şey söylemeden ona sürpriz hareketler gerçekleştirmek genellikle başarısızlıkla sonuçlanır.

Birdenbire bire ortaya atılan radikal öneriler, başarılı olmaktan fazla uzaktan. Bu doğrultudaki bir tavır, partnerinizi teşvik etmekten fazla neden böyle bir değişime ihtiyaç duyduğunuz sorusuna yöneltir.

28
Kadınları sekste vahşileştirmenin 5 yolu!

Kendi çekiciliğinden şüphelenmeye başlayan bayan artık partnerini memnuniyet edemediğini ve beğenilmediğini hisseder.

Öz güveni alt üstteki olan kadınlar partnerlerinin diğer bir ilişkiye yöneleceklerinden korktukları için sekste yeni şeyler denemek isteyebilir ama bu sizin istediğiniz durumdan fazla uzaktan bir sonuç olur.

Partnerinizi seks deneylerine basmak ve endişelendirmek yerine, partnerinizin kendine güvenini besleyecek artı davranışlara yönelmelisiniz.

Yatakta eğlenceli oyunlar yaratmak için harcadığınız uğraş değin partnerinizin seksapelini, arzularını ve çekiciliğini arttırmak için de uğraşmalısınız.

38
Kadınları sekste vahşileştirmenin 5 yolu!

Partnerinizden bir şey yapmasını isteyin ve bunu alıştığınız seks düzeninizden öbür ve aniden gelen 180 derecelik bir değişimden fazla romantik bir eyleme çevirin.

Her gün partnerinizin ne kadar güzel ve albenili olduğunu vurgulayın. Bunu yaparken inandırıcılığınızı kaybetmemek için sözlerinizde abartıdan uzakta durun.

48

Birçok erkek bayan partnerlerini uzun yıllar süren evlilik ve ilişkiden daha sonra dönüştükleri “İdeal eş” tiplemesinden, yatak odasında daha cesur ve ateşli kadınlara dönüştürmenin yolunu arıyor.

Bu kasıt doğrultusunda hareket eden erkekler yatak odasında partnerlerini yeniden can vermek için bir sonuca ulaşmayan başlangıçlar yapıyor ya da seks esnasında normal hareketlerinden daha hevesli davranarak eşlerinin korkmasına, utanmasına kadınların kendilerini reddetmesine niçin oluyor.

Kadınlarsa alışkın olmadıkları bu durum aleyhinde tedirginleşiyor, korkuyor ve seks konusunu yeniden gündeme getirmeye korkuyor.

Tıpkı herkesin damak zevkinin farklı olması gibi, seks zevkleri de kişiden kişiye değişir. Herkesin sekste sevdiği ve sevmediği bazı şeyler var.

Bir Takım ahali sekste yeni şeyler test konusunda daha açık olurken, bazıları da alışkın olmadıkları şeyleri denemeyi elbette reddediyor.

Yeni olasılıklara açık iki partner bir araya geldiğinde, daha denek ve fazla seçenekli bir seks hayatına sahip olmaları kolaylaşır. Lakin partnerlerden biri bu konuda isteksizse onu cesaretlendirme görevi öteki partnere düşüyor.

Yatak odasında kadınları cesaretlendirmenin iyi ve kötü yolları var. Partnerinize hiçbir şey söylemeden ona sürpriz hareketler yerine getirmek çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanır.

Birdenbire bire ortaya atılan radikal öneriler, başarılı olmaktan çok uzak. Bu doğrultudaki bir tavır, partnerinizi teşvik etmekten çok niçin böyle bir değişime gereklilik duyduğunuz sorusuna yöneltir.

Kendi çekiciliğinden şüphelenmeye başlayan bayan artık partnerini memnuniyet edemediğini ve beğenilmediğini hisseder.

Öz güveni daha alçak üstteki olan kadınlar partnerlerinin başka bir ilişkiye yöneleceklerinden korktukları için sekste yeni şeyler sınamak isteyebilir fakat bu sizin istediğiniz durumdan çok uzak bir netice olur.

Partnerinizi seks deneylerine zorlamak ve endişelendirmek yerine, partnerinizin kendine güvenini besleyecek pozitif davranışlara yönelmelisiniz.

Yatakta eğlenceli oyunlar yaratmak için harcadığınız mücadele kadar partnerinizin seksapelini, arzularını ve çekiciliğini arttırmak için de uğraşmalısınız.

Partnerinizden bir şey yapmasını isteyin ve bunu alıştığınız seks düzeninizden farklı ve aniden gelen 180 derecelik bir değişimden fazla romantik bir eyleme çevirin.

Her gün partnerinizin ne kadar hoş ve cazibeli olduğunu vurgulayın. Bunu yaparken inandırıcılığınızı kaybetmemek için sözlerinizde abartıdan uzakta durun.

CEVAP VER