Herkes bu trendlerin peşinde!

0
17
Herkes bu trendlerin peşinde!
Herkes bu trendlerin peşinde!

Herkes bu trendlerin peşinde!

Herkesin birbirinden sakladığı ve bildiği trendleri mercek altına alıyoruz.

2013 yaz modasının gizli 7'lisi

Ola Ki de evrendeki moda hakkında herşeyi bilenler olamayız. Lakin, kullanılan ve herkesi şaşırtan trendlerin de farkındayız. Bir Takım şeyler hiç düşünmediğiniz değin çağdaş görünebilir, kimi trendler varsayım edilemeyecek kadar doğal durabilir. Birincil bakışta eleştirilse de kullanıldıkça popülerleşen trendlerden bahsediyoruz.

Peki bunlar hangileri? Herkesin maskeler arkasında birbirinden sır gibi sakladığı en takdire değer 7 trendi mercek altına alıyoruz. Çünkü cümbür cemaat bu trendlerin pelinde!

19
2013 yaz modasının gizli 7'lisi

Evet dürüst, tasarımcılar ve modaseverler tekrar bu aksesuarları kullanıyor. Her ne değin birkaçı ‘cüzdanlar ve çantalar için özel eşyaların saklandığı yerdir’ dese de, kimse cüzdanındakini göstermekten çekinmiyor.

29
2013 yaz modasının gizli 7'lisi

Deniz mavisi eyelinerların epeyce albenili durduğunu söylemek gerek. Gözleri popüler yapan ve daha fazla dikkat çekmesini karşılayan bu renk, bronz tenle birleşince olağanüstü duruyor.

Bizce, yaz makyajınıza azıcık heyecan katmak için bu teknik içten bir değiştirme. Jurnal makyajda ve plajda güneşin aşağı sizi daha da parlatacak bir renk.

39
2013 yaz modasının gizli 7'lisi

3 boyutlu aksesuarlara böylece sık rastlamadığınızı biliyoruz. Lakin acilen onlar yüzük, bilezik, bileklik olarak plastik versiyonlarıyla var. Hem de çok renkli! Belki de herkesin kendi aksesuarını planlama vakti gelmiştir. Ne dersiniz?

49

Belki de evrendeki moda hakkında herşeyi bilenler olamayız. Ama, kullanılan ve herkesi kafa karıştırıcı trendlerin de farkındayız. Bir Takım şeyler hiç düşünmediğiniz kadar çağdaş görünebilir, kimi trendler varsayım edilemeyecek dek doğal durabilir. Ilk bakışta eleştirilse de kullanıldıkça popülerleşen trendlerden bahsediyoruz.

Peki bunlar hangileri? Herkesin maskeler arkasında birbirinden giz gibi sakladığı en hayranlık uyandıran 7 trendi mercek altına alıyoruz. Çünkü herkes bu trendlerin pelinde!

Evet dürüst, tasarımcılar ve modaseverler her yerde bu aksesuarları kullanıyor. Her ne değin birkaçı ‘cüzdanlar ve çantalar için özel eşyaların saklandığı yerdir’ dese de, kimse cüzdanındakini göstermekten çekinmiyor.

Deniz mavisi eyelinerların epeyce cazibeli durduğunu anlatmak gerek. Gözleri popüler yapan ve daha çok uyarı çekmesini sağlayan bu renk, bronz tenle birleşince şahane duruyor.

Bizce, yaz makyajınıza biraz coşku katmak için bu teknik doğru bir değişim. Jurnal makyajda ve plajda güneşin aşağıda sizi daha da parlatacak bir renk.

3 boyutlu aksesuarlara öyle sık rastlamadığınızı biliyoruz. Fakat şu anda onlar yüzük, bilezik, bileklik olarak plastik versiyonlarıyla var. Ayrıca de fazla renkli! Ola Ki de herkesin kendi aksesuarını planlama vakti gelmiştir. Ne dersiniz?

CEVAP VER