Dinç Bir Cilt İçin Tuzlu İle Bakım

0
76
Dinç Bir Cilt İçin Tuzlu İle Bakım
Dinç Bir Cilt İçin Tuzlu İle Bakım

Cildimiz ne kadar kuytu olursa böylece geri dönüş sağlarız. Hoş ve pürüzsüz bir cilde sahipseniz makyaj yapmanıza bile gerek kalmaz. Güzel bir deri için tuz ile bakım önerilerini duymaya hazır mısınız? İşte açıklıyoruz..

Dinç Bir Deri İçin Tuzlu İle Bakım Önerileri

Yumuşatıcı ceset kese

Tuzlu cildiniz için de birçok üstünlük sağlayabilir. Deniz tuzunu 2 nehir kaşığı hindistancevizi yağı ile karıştırdıktan sonradan cildinizi hafifçe bu karışım ile ovun ve vücudunuzu bir duşla yıkayın. Bu usul ölü deri hücrelerini ortadan kaldırmaya tezgâhtar olacak.

Stabilizatör yüz maskesi

Cildiniz alıngan ve zahmetsizce yıpranıyorsa bu maske enerjik anti-inflamatuar özellikleri sebebiyle tahrişleri önlemenize asistan olur.

2 dere kaşığı deniz tuzu ve 4 çay kaşığı bal ile karıştırıp, bu karışımı temiz ve kuru bir cilde uygulayın. (göz bölgesinden uzakta tutun) Bu karışımı cildinizde 10-15 dakika bekletin. sonradan ılık su ile durulayın.

Yüz toneri

Deri gözeneklerine nüfuz etme ve arıtma özelliği sebebiyle yüz toneri olarak kullanılabilir. Bakterilerle savaşabilir ve yağ üretimini denetim edebilir.

Bir çay kaşığı deniz tuzu ve 4 kadeh sıcak suyu bir sprey şişesinde karıştırın. Cildinizi temizlemek için günde 1-2 kez püskürtün, ancak gözlerden kaçının!

Sizin önerileriniz neler?

CEVAP VER