Bir kar çiçeği hikayesi: Snow Blossom

0
5
Bir kar çiçeği hikayesi: Snow Blossom
Bir kar çiçeği hikayesi: Snow Blossom

Bir kar çiçeği hikayesi: Snow Blossom

Dünyanın öbür şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya istikamet veren Forever New, soğuk kış günlerinde genç kadınların içini Snow Blossom’la ısıtacak. Avustralyalı giyim markasının yeni kış koleksiyonu Snow Blossom, adını “Kar Çiçeği”nden alıyor. Yumuşak ve kuytu bir romantizm havası, yeni koleksiyonun bütün modellerinde göze çarpıyor.

SOĞUK KIŞ AYLARINI SICAĞA ÇEVİRİYOR

Kıyafetlerin üzerinde yer alan kış çiçeği baskılarıyla pastel ve dut renklerin ahengi, soğuk kış aylarını sıcağa çeviriyor. Kumaşlardaki lüks detaylar, kış tatillerine ve depresif hayat duygularının zıtlığına çağrışım yapıyor. Düz renkli ve basit astarlı kaşmirler, kış günlerinde kadının sade zarafetini ön plana çıkarıyor.

Ana detaylarda bulunan sonbaharın göstergesi karmakarışık ve zıt dokular, yeni kapitone desenler ve eklemeli motifler, Forever New kadınına çağdaş bir hava kazandırıyor. Parlak jakarlı ve yumuşak kar çiçeği desenli ipeksi kumaşları ve akıcı drapeleriyle Snow Blossom koleksiyonu, bu kış kendini genç hisseden kadının öncelikli tercihi olacak. 

Forever New’in yeni koleksiyonu Snow Blossom, birbirinden hoş kar çiçeği baskılı kıyafetleriyle bu kış sokaklarda romantizm rüzgârları estirecek. Pastel ve dut renklerin ahengi, soğuk kış aylarını sıcağa çevirecek

CEVAP VER