Avon’dan makyajı sanata dönüştüren Mark!

0
22
Avon'dan makyajı sanata dönüştüren Mark!
Avon'dan makyajı sanata dönüştüren Mark!

AVON’un yeni markası Mark, makyajı inovasyon ve sanatla birleştiriyor. Yeni Mark, bütün kadınları kendi şaheserlerini yaratarak girdikleri ortamlarda iz bırakmaya misafir etme ediyor.

Yaşamdan müsamaha bölge, bulundukları ortamda genç ruhları, enerjileri ile dikkat çeken kadınlara hitap eden Mark, rimel, göz kalemi, eyeliner, far, pudra, allık, dudak boyası, fondöten, kapatıcı, CC krem, makyaj sabitleyici, çivi cilası çeşitlerinden ve makyaj aksesuarlarından oluşan varlıklı mahsul yelpazesiyle görünümüne sanatsal bir dokunuş yerine getirmek isteyen kadınlar için ayrıntılı çözümler sunuyor.

Bu yüzden Mark, makyaj çantasını bir resim paletine, yüzü ise bir sanat eserinin hayata geçirilebileceği abes bir tuvale dönüştüren bir yaklaşımla geliştirildi. Güzel bir görünümün değerini bilenlerin gereksinim duyduğu bütün ürünleri barındıran Mark, Avon’un son 2 yıldaki yoğun araştırma ve inovasyon yatırımlarının sonucunda ortaya çıktı.

Esra Pencereci: “Mark, sanatın gücünü kadınlarla buluşturuyor”

Mark’ın lansmanında konuşan AVON Tüketici Pazarlama Müdürü Esra Pencereci, “Güzellik ve bakım tüm kadınlar için önemli oysa ihtiyaçlarımız, beklentilerimiz, zevklerimiz çok öbür. 100’den fazla ülkede kadınlara iyimserlik, çekicilik, buluş vadeden bir marka olarak, ayrı kesimlere hitap eden alt markalar geliştiriyoruz. Mark, özellikle renk tutkunlarına, yeniliklere açık, egemen ve kendini ifade etmeyi seven kadınlara hitap edecek yepyeni bir makyaj markası. Çıkış noktasında sanat ve makyaj arasındaki benzerliğin altını çizme ihtiyacı yatıyor. Kendini ifade etmek ve yaratıcılığını ortaya hazırlamak isteyen ressamın en önemli arabulucu anlamsız bir tuvaldir. Biz kadınlar da makyaj gerçekleştirmek üzere ayna karşısına oturduğumuz her anda, fazla etkin ve becerikli bir araca sahip oluyoruz. Elimizde içten malzemeler olduğunda ve makyajın bu gücünü hatırladığımız her anda bizler de böyle marifetli bir yolculuğa çıkıyoruz. Mark, tam da bu görüş açısıyla geliştirildi: Sanatın gücünü ürünlerimizi kullanan kadınlarla buluşturarak bulundukları her alanda kendi izlerini bırakmaya eğlence ediyoruz” diye konuştu. 

Tuğçe Erbuğ Akman “Her kadın her sabahleyin kendi yüzünde kendi şaheserini yaratabilir”

AVON Makyaj ve Parfüm Kategori Müdürü Tuğçe Erbuğ Akman ise, “Makyajı sanata dönüştüren Mark, manâlı bir iddiayla yola çıkıyor. Her kadının her sabah kendi yüzünde kendi şaheserini yaratabileceği iddiası. Bu yüzden kendini tanımlamak isteyen ve güzelliğine ağırlık veren kadınların gereksinim duyacağı tüm ürünleri kapsayacak geniş bir portföye ve çeşitliliğe sahip. Yüz, gözler, dudaklar ve tırnaklara yönelik ürünleriyle Mark, güzelliğe ağırlık verenlerin gereksinim duyacağı bütün ürünleri barındırıyor” dedi.

Tek üründe üç ayrı hacim: Spectralash Mascara

Kısa sürede kendi hayran kitlelerini yaratacak ürünlerden biri de Spectralash maskara. Kirpiklerinin görünümü üzerindeki tüm kontrolü kadınlara veren Spectralash, hacimli, daha hacimli ve en hacimli edinmek üzere üç ayarlanabilir kademeyle günün bambaşka saatlerinde ve öbür ortamlardaki rimel ihtiyaçlarını tek başına karşılıyor. Yeni Mark ürünleriyle ile ilgili detaylı veri edinmek ve satın elde etmek için www.AVON.com.tr adresini gezmek, AVON Satış Temsilcileri ile haberleşmek yeterli.

AVON, girdiği ortamlarda ayrım edilmek isteyen; kendi tarzını yaratmak için süre ayıran kadınlara hitap eden güçlü ve enerjik bir makyaj markası yarattı. Yeni Mark, yüksek pigment taşıyan renklerle makyajın içindeki sanatsal unsurları öne çıkarıyor.

CEVAP VER