2014 ilkbahar/yaz uzun elbiseler!

0
37
2014 ilkbahar/yaz uzun elbiseler!
2014 ilkbahar/yaz uzun elbiseler!

2014 ilkbahar/yaz uzun elbiseler!

Uzun elbise modelleri her yaşta ve her tarzdaki kadının en fazla seçim ettiği favori trendler. Bilhassa de sıcak havalarda! Uzun elbise trendi hiçbir süre yaşlanmıyor efendim. Ünlü markalar her yaz uzun elbise modellerine koleksiyonlarında yer veriyor. Bu elbiseler günlük ve alışılmış stille bambaşka model, doku ve renkleriyle seçim ediliyor. Farklı aksesuarlarla birlikte kombinlendiğinde ister şık ister spor stili tutmak olası.

İki adet uzun elbise tipi var. Uzun elbiseler ve midi elbiseler. Uzun elbiseler genelde bilekte bitiyor ve baskılı modellerle beğeniliyor. 

bundan başka midi dediğimiz yani diz altından birazcık daha altında biten uzun elbiseler var. Bu modellere hafif uzun elbise de deniyor.

Uzun elbiselerle hangi ayakkabılar giyilir?

Sandalet, babet ve platform topuklarla kombinlemek muhtemel. Renkli elbiselerin içindeki renklerle ahenkli ince bantlı ayakkabılar da yaz için çok iyi seçim…

Üzerine ne giymeli?

Merserize bolerolar,kısa kesim ceketler ve denim parçalarlar olağanüstü bir silüet oluşturabilirsiniz.

Aksesuar kullanmalı mı?

Yazın dinamikliğine yerinde rengarenk aksesuarlar bu elbiselerle her zaman iyi gider. 

etek.jpg

Yaz aylarında sizin şortlar ve küçük etekler dıştan yıllardır giymeyi fazla sevdiğimiz bir de uzun elbiseler var. Bakalım bu yaz hangi modelleri nasıl giyeceğiz!

CEVAP VER